KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418153
nr 1541 8153
Villy Daugaard Pedersen
(1915-1994), Danmark
Oljemålning, Triptyk, Villy Daugaard Pedersen (1915-1994). Signerad, daterad 1968-69. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 43x32 cm
Villy Daugaard Pedersen, dansk bildkonstnär född 1915, död 1994.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 maj 2023
kl 20:58:01
22/5 20:52:05
Villy Daugaard Pedersen
Läs mer om Villy Daugaard Pedersen